Zakład Komunikacji Miejskiej w Suwałkach informuje, iż od dnia 1 stycznia 2016 r. ulegnie zmianie rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami jakie weszły do rozkłady jazdy.                                                                                      Data i Godzina:
 • Pogoda:  Plan Komunikacji Miejskiej:  Akcja życzliwość:
  Losowe zdjęcie:

  wybity135.jpg  Jesteśmy na FACEBOOK - u :
  Ankieta:

  Jak oceniasz rozkład jazdy komunikacji miejskiej
   
  Liczba Odwiedzających:

Czy za skargę zostaliśmy ukarani? PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Przegubowe autobusy kursują na linii 21 dowożą pasażerów między innymi do MISPOL-u, SALAG-u, ELPAR-u. - Czy za skargę na brak dłuższych autobusów zostaliśmy ukarani? - pyta Pani Edyta. Jak pisaliśmy w poniedziałek 17 grudnia zaistniał problem z wielkością autobusów. Jak donoszą nam pasażerowie od środy na linię puszczane są 2 krótkie autobusy.

- To jest jakaś paranoja mówi jeden z pracowników pobliskiego Zakładu. Prosiliśmy o zmianę a w zamian dostaliśmy 2 krótkie autobusy. W takim razie zamiast nam pomóc ukarano nas.

Warto zuważyć iż od początku miesiąca grudnia zaproponowaliśmy zmiany w komunikacji miejskiej. Również na linii 21. Urząd Miasta odpowiedział nam na nasze e-maile, że zajmie się tą sprawą po świętach. Więc miejmy nadzieję, że więcej takich sytuacji już nie będzie. A my będziemy przyglądać się tej sprawie i interweniować, gdyby nic się nie zmieniło.

 
Quick Post

Enter code here  

Discuss this item on the forums. (0 posts)
Mapa Strony
Artefico - projektowanie stron internetowych, usługi informatyczne, instalacje alarmowe i monitoring