Zakład Komunikacji Miejskiej w Suwałkach informuje, iż od dnia 1 stycznia 2016 r. ulegnie zmianie rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami jakie weszły do rozkłady jazdy.                                                                                      Data i Godzina:
 • Pogoda:  Plan Komunikacji Miejskiej:  Akcja życzliwość:
  Losowe zdjęcie:

  h_15.jpg  Jesteśmy na FACEBOOK - u :
  Ankieta:

  Jak oceniasz rozkład jazdy komunikacji miejskiej
   
  Liczba Odwiedzających:

Problem na linii 21 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Za mały autobus na linii 21. - Pierwszy jedzie mały, załadowany pasażerami. Zaraz za nim duży, prawie pusty - opowiada o problemach komunikacyjnych suwalczanka, pracująca w jednym z zakładów przy ulicy Buczka. Proponuje, aby zmienić ich kolejność. Sugestię zgłosiliśmy do ZKM. Ten obiecał zająć się tą kwestią.

O godzinie 14.00 pracę kończy pierwsza zmiana pracowników z zakładów SSSE. Codziennie do domów wyrusza wtedy kilkudziesięciu suwalczan. Część z nich dojeżdża samochodami, wielu jednak zdanych jest wyłącznie na transport komunikacją miejską. - W stronę centrum jadą w tym czasie dwa autobusy linii nr 21. Niestety, jako pierwszy jedzie zwykle mniejszy. I zawsze wsiadają do niego wszyscy, którzy czekają na przystanku - opowiada pracująca w jednym z zakładów Edyta.


Autobus jedzie przez całe miasto i zbiera po drodze nie tylko pracowników, ale i uczniów szkół. - Na Noniewicza jest już tak zapchany, że nie można się ruszyć. Zaraz za nim jedzie większy autobus, ale prawie pusty. Nikt nie chce kilka minut poczekać i wszyscy wsiadają się do małego pierwszego - suwalczanka prosi, więc o interwencję, żeby zamienić autobusy miejscami. Tak, aby ten większy pojechał pierwszy. - Nie da się przekonać wszystkich, żeby nie pchali się na siłę do zatłoczonego autobusu, każdy chce być szybciej w domu, ale może uda się zrobić więcej miejsca w pierwszym kursie.

Zakład Komunikacji Miejskiej jest zaskoczony problemem. - Nikt do tej pory nie zgłaszał nam takich utrudnień. Zorientujemy się, jak wygląda sytuacja i coś w tym kierunku zrobimy - obiecuje Adam Kacprzyk, kierownik ZKM.

 

Źródło: SUWAŁKI INFO.

 
Quick Post

Enter code here  

Discuss this item on the forums. (0 posts)
Mapa Strony
Artefico - projektowanie stron internetowych, usługi informatyczne, instalacje alarmowe i monitoring