Zakład Komunikacji Miejskiej w Suwałkach informuje, iż od dnia 1 stycznia 2016 r. ulegnie zmianie rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami jakie weszły do rozkłady jazdy.                                                                                      Data i Godzina:
 • Pogoda:  Plan Komunikacji Miejskiej:  Akcja życzliwość:
  Losowe zdjęcie:

  g6.jpg  Jesteśmy na FACEBOOK - u :
  Ankieta:

  Jak oceniasz rozkład jazdy komunikacji miejskiej
   
  Liczba Odwiedzających:

Objazd z powodu Dni Suwałk PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Szykują sięDni Suwałk utrudnienia w ruchu w Suwałkach. W związku z festiwalem odbywającym się w mieście, od godz.22.00 w piątek do niedzieli do godz. 8 rano zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów ulica Kościuszki na odcinku od Waryńskiego do Chłodnej i ulica Mickiewicza na odcinku od Kościuszki do Hamerszmita. W związku z tym autobusy będą kursowały w następującymi ulicami:

Linia 11 będzie kursowała trasą: Północna - Kolejowa - Świerkowa - Pułaskiego - Kowalskiego - Reja - Kościuszki - Plac Piłsudskiego - Hamerszmita - Mickiewicza - i dalej wg rozkładu. Powrót tą samą trasą.

Linii 19,21 będą kursowały następującą trasą: Północna - Kolejowa - Świerkowa - Pułaskiego - Kowalskiego - Reja - Kościuszki - Dwernickiego - Noniewicza - Wigierska - Wojska Polskiego i dalej wg rozkładu. Powrót tą samą trasą.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 
Quick Post

Enter code here  

Discuss this item on the forums. (0 posts)
Mapa Strony
Artefico - projektowanie stron internetowych, usługi informatyczne, instalacje alarmowe i monitoring