Zakład Komunikacji Miejskiej w Suwałkach informuje, iż od dnia 1 stycznia 2016 r. ulegnie zmianie rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami jakie weszły do rozkłady jazdy.                                                                                      Data i Godzina:
 • Pogoda:  Plan Komunikacji Miejskiej:  Akcja życzliwość:
  Losowe zdjęcie:

  biletynowe.JPG  Jesteśmy na FACEBOOK - u :
  Ankieta:

  Jak oceniasz rozkład jazdy komunikacji miejskiej
   
  Liczba Odwiedzających:

Jelcz Vero # 111 miał wypadek PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Wypadek Jelcza Vero #111We wtorek na ulicy 1-go Maja w miejscowości Skarżysko-Kamienna doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów samochodu osobowego Skoda Felicja oraz autobusu Jelcz zakupionego od PGK Suwałki do MKS Skarżysko - Kamienna. Informacja o zdarzeniu dotarła do Stanowiska Kierowania PSP w Skarżysku-Kamiennej o godzinie 14:00.

Na miejsce zdarzenia został zadysponowany jeden zastęp ratowników z JRG Skarżysko-Kamienna. Na miejscu zdarzenia okazało się, że samochód marki Skoda uderzył w bok autobusu marki Jelcz. Kierowcy pojazdów, którzy byli jedynymi pasażerami pojazdów opuścili je o własnych siłach nie odnosząc żadnych obrażeń ciała.
Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pojazdów biorących udział w zdarzeniu. W pojazdach odłączono napięcie od baterii akumulatorów oraz w samochodzie marki skoda zakręcono instalację LPG. Ratownicy usunęli również z pasa jezdni wycieki płynów eksploatacyjnych z rozbitych pojazdów. Na odcinku drogi, na którym doszło do zdarzenia ruch odbywał się wahadłowo.

Na szczęście autobus nie został mocno uszkodzony. Zostały wbite do wnętrza drzwi. Zdjęcia:

 

 

Wypadek Wypadek WYpadek

 

 

ŹRÓDŁO: http://www.skarzysko24.pl/

 
Quick Post

Enter code here  

Discuss this item on the forums. (0 posts)
Mapa Strony
Artefico - projektowanie stron internetowych, usługi informatyczne, instalacje alarmowe i monitoring