Zakład Komunikacji Miejskiej w Suwałkach informuje, iż od dnia 1 stycznia 2016 r. ulegnie zmianie rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami jakie weszły do rozkłady jazdy.                                                                                      Data i Godzina:
 • Pogoda:  Plan Komunikacji Miejskiej:  Akcja życzliwość:
  Losowe zdjęcie:

  bc.jpg  Jesteśmy na FACEBOOK - u :
  Ankieta:

  Jak oceniasz rozkład jazdy komunikacji miejskiej
   
  Liczba Odwiedzających:

Chaos po zmianach rozkładów PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Rozkłady przed zmianą.Chaos! Tak opisują mieszkańcy naszego miasta rozkłady, które zostały wprowadzone 1 lipca. Jednego dnia na przystankach zostały rozwieszone a już drugiego dnia zmienione.

- To co się dzieje w komunikacji miejskiej to jest po prostu paranoja. Kiedyś jak zmieniali rozkłady to chociaż na przystanku było jakieś ogłoszenie, a teraz? - skarży się nam pani Halina.

To prawda ogłoszeń nie ma, ale w niektórych autobusach typu Mercedes wyświetlana jest informacja o zmianach w rozkładach. Tylko co z tego jak nie we wszystkich - dodaje pani Grażyna, która z komunikacji miejskiej korzysta codziennie.

Przyjrzeliśmy się tej sprawie i jest to niestety boląca prawda. Pierwszy rozkład, który został wprowadzony posiadał 2 tabelki z dnia Poniedziałek - Piątek jedna dotyczyła letnich wakacji szkolnych, a druga dni nauki szkolnej. To jest akurat najdrobniejszym problemem. Większym jest fakt, że nie na wszystkich przystankach pojawiły się wszystkie rozkłady. Tu przykład: przystanek przy ul. Wojska Polskiego o numerze wewnętrznym 144 przed zmianą posiadał rozkład jazdy linii 21 teraz już nie. Przystanki 205 oraz 105 przy ulicy Szpitalnej przed zmianą posiadały linię 5, a po zmianie linia ta zniknęła z tych przystanków.  Poinformujemy o tym stanie rzeczy Zakład Komunikacji Miejskiej oraz będziemy tę sprawę na bieżąco śledzić.

 
Quick Post

Enter code here  

Discuss this item on the forums. (0 posts)
Mapa Strony
Artefico - projektowanie stron internetowych, usługi informatyczne, instalacje alarmowe i monitoring