Zakład Komunikacji Miejskiej w Suwałkach informuje, iż od dnia 1 stycznia 2016 r. ulegnie zmianie rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami jakie weszły do rozkłady jazdy.                                                                                      Data i Godzina:
 • Pogoda:  Plan Komunikacji Miejskiej:  Akcja życzliwość:
  Losowe zdjęcie:

  g9.jpg  Jesteśmy na FACEBOOK - u :
  Ankieta:

  Jak oceniasz rozkład jazdy komunikacji miejskiej
   
  Liczba Odwiedzających:

Reklamy na Irisbusach Crossway LE 12 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Irisbus Crossway LE 12 w nowej reklamieOd poniedziałku na ulicach miasta można zobaczyć autobusy Irisbus Crossway LE 12 w reklamach typu Fullback banku Żagiel. Reklama ta adresowana jest przede wszystkim do kierowców i ich pasażerów. Grafiką zajmujemy cały tył autobusu włącznie z szybą. Format zapewnia czytelny i zrozumiały przekaz nawet po krótkotrwałym kontakcie oraz skuteczną widoczność szczególnie wśród kierowców pojazdów jadących za autobusem. Warto również dodać, że są to pierwsze reklamy na pojazdach tej marki. Do tej pory żaden z pojazdów nie woził żadnej reklamy. Jak narazie udało się nam spotkać pojazdy 141 i 140 w reklamie. W najbliższym czasie ustalimy, które z pojazdów dostały jeszcze fullbacki.

 

 

Irisbus Crossway LE 12 w nowej reklamie

Nowa reklama na Irisbusie Crossway LE 12
Reklamę adresujemy przede wszystkim do kierowców i ich pasażerów. Grafiką zajmujemy cały tył autobusu włącznie z szybą. Format zapewnia czytelny i zrozumiały przekaz nawet po krótkotrwałym kontakcie oraz skuteczną widoczność szczególnie wśród kierowców pojazdów jadących za autobusem.
 
Quick Post

Enter code here  

Discuss this item on the forums. (0 posts)
Mapa Strony
Artefico - projektowanie stron internetowych, usługi informatyczne, instalacje alarmowe i monitoring