Zakład Komunikacji Miejskiej w Suwałkach informuje, iż od dnia 1 stycznia 2016 r. ulegnie zmianie rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami jakie weszły do rozkłady jazdy.                                                                                      Data i Godzina:
 • Pogoda:  Plan Komunikacji Miejskiej:  Akcja życzliwość:
  Losowe zdjęcie:

  petardy.jpg  Jesteśmy na FACEBOOK - u :
  Ankieta:

  Jak oceniasz rozkład jazdy komunikacji miejskiej
   
  Liczba Odwiedzających:

Zakaz palenia obowiązuje? PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 

Zakaz Palenia.Na przystankach autobusowych pełno jest niedopałków – skarżą się suwalczanie. – Mało tego, nikt nie zwraca uwagi na palących. A przecież tak czynić nie wolno.

Marek Giedrojć, prezes PGK, które zarządza komunikacją miejską informuje, że przystanki są porządkowane. Tyle, że nikt nie nadąża ze zbieraniem niedopałków.
– Ludzie sprzątną, a za pół godziny jest to samo – zauważa. – Tym niemniej, będziemy próbowali jakoś to rozwiązać.

Od kilku dni otrzymujemy sygnały, że przystanki komunikacji miejskiej toną w niedopałkach.
– Kiedy zwróciłam grupie wyrostków uwagę, że w takich miejscach nie można palić zostałam obrzucona obelgami – skarży się Kamila B., nasza Czytelniczka. – Chwilę później wszyscy rzucili niedopalone papierosy na chodnik i pojechali. Nie rozumiem, dlaczego nie zajmą się tym stosowne służby.
Nasi rozmówcy zwracają uwagę także na niewłaściwą, ich zdaniem, lokalizację śmietników.

– Na ogół są przymocowane do słupka, na którym znajduje się także rozkład jazdy – mówią. – Ci, którzy sprawdzają godziny odjazdu "empeku” muszą stać nad śmietniczkami. To nie należy do przyjemności.
Prezes Giedrojć wyjaśnia, że śmietniczek nie można przenieść na drugą stronę wiaty przystankowej. Przede wszystkim dlatego, że muszą być przymocowane. W innym przypadku zajmą się nimi wandale.
– Takie przypadki już mieliśmy – dodaje.


Wszystkim palącym przypominamy jednak, że Straż Miejska może już nie tylko wręczyć nam upomnienie z tego tytułu, ale także ukarać mandatem. Za złamanie zakazu palenia w miejscach publicznych zapłacić możemy nawet 500 zł.

 
Quick Post

Enter code here  

Discuss this item on the forums. (0 posts)
Mapa Strony
Artefico - projektowanie stron internetowych, usługi informatyczne, instalacje alarmowe i monitoring