Zakład Komunikacji Miejskiej w Suwałkach informuje, iż od dnia 1 stycznia 2016 r. ulegnie zmianie rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami jakie weszły do rozkłady jazdy.                                                                                      Data i Godzina:
 • Pogoda:  Plan Komunikacji Miejskiej:  Akcja życzliwość:
  Losowe zdjęcie:

  zm_4.jpg  Jesteśmy na FACEBOOK - u :
  Ankieta:

  Jak oceniasz rozkład jazdy komunikacji miejskiej
   
  Liczba Odwiedzających:

Petycja w sprawie linii 21 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Mercedes LF 12#155 Linia 21Petycja do Pana Prezydenta Miasta Suwałki Czesława Renkiewicza, Pana Prezesa Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Suwałkach Marka Aleksandra Giedrojcia, Kierownika Zakładu Komunikacji Miejskiej w Suwałkach Pana Adama Kacprzyka.


Suwałki 22 kwietnia 2012 r.

Szanowni Państwo!

W dniu 1 września 2011 roku w naszym mieście zaszły zmiany w komunikacji miejskiej znacząco pogarszające skomunikowanie wsi Poddubówek i ulicy Buczka z centrum miasta.


Jest to dość ważny rejon naszego miasta, ponieważ na ul. Buczka zlokalizowano dużo zakładów przemysłowych, w których pracują ludzie. Po za tym, że są na tej ulicy zakłady pracy, mieszkają również ludzie, którzy niejednokrotnie nie mają jak dojechać do centrum. W pobliskich zakładach zajecia praktyczne odbywają również uczniowie z różnych szkół. Kończą  je o różnej porze i zdarza się, że na powrót do domu czekają po 1,5 do 2 godzin.

 

Teren ten obsługują dwie linie 3 i 21. Linia 3 przebiega trasą: Wychodne – Poddubówek – Buczka – Kościuszki – Dwernickiego – Sejneńska – PGK, natomiast Linia 21 łączy Poddubówek z centrum miasta, Osiedlem Północ i bieg swój kończy na ul. Północnej - na Osiedlu Kamena.

 

Przed zmianami Linia 21 w dni robocze wykonywała 11 kursów, w soboty - 9, a w niedziele i święta jedynie 6 kursów. Po zmianie w dni robocze 11 kursów, a 6 w soboty, niedziele i święta. Z 4 do 3 została również zmniejszona ilość autobusów linii 3. Rozkład jazdy nie jest dostosowany do naszych potrzeb. Autobus mamy średnio co 2 – 3 godziny ,gdzie w mieście autobus kursuje co 3 minuty.

 

Uważamy że jesteśmy ignorowani. Problem był zgłaszany wielokrotnie. Podsumowując, prosimy o podjęcie niezwłocznych działań mających na celu:
1.      Zwiększenie ilości autobusów na Linii 21.
2.      Usystematyzowanie godzin odjazdów autobusów Linii 21.

 

Mieszkańcy Poddubówka i ulicy Buczka

Jeżeli również popierasz te postulaty to podpisz się pod wirtualna petycją na stronie:  http://www.petycje.pl/8625 . My już to zrobiliśmy.
Podpisujcie się!! Nic was to nie kosztuje, a możemy jedynie zyskać!!!

 
Quick Post

Enter code here  

Discuss this item on the forums. (0 posts)
Mapa Strony
Artefico - projektowanie stron internetowych, usługi informatyczne, instalacje alarmowe i monitoring