Zakład Komunikacji Miejskiej w Suwałkach informuje, iż od dnia 1 stycznia 2016 r. ulegnie zmianie rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami jakie weszły do rozkłady jazdy.                                                                                      Data i Godzina:
 • Pogoda:  Plan Komunikacji Miejskiej:  Akcja życzliwość:
  Losowe zdjęcie:

  bilet.jpg  Jesteśmy na FACEBOOK - u :
  Ankieta:

  Jak oceniasz rozkład jazdy komunikacji miejskiej
   
  Liczba Odwiedzających:

Dewastacje na Kościuszki PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Przystanek 61 - Kościuszki ZS 8 w sobotę zdewastowano gablotę. W sobotę w godzinach popołudniowych na przystanku 61 - Kościuszki (ZS 8) została zdewastowana gablota reklamowa.Została wyrwana z korzeniami pleksa zabezpieczająca reklamę. Komuś bardzo przeszkadzała również reklama która w niej była, ponieważ ta z kolei zginęła w niedzielę. Sprawa w tym przypadku jest prosta, ponieważ naszej redakcji udało się ustalić kto dokonał tego aktu wandalizmu. Imię oraz nazwisko w wiadomości redakcji.

Warto wspomnieć, że nie jest to jedyny przypadek dewastacji w ten weekend. Kolejną zdewastowaną gablotę znaleźliśmy po weekendzie na przystanków również na tej samej ulicy, z tym, że tutaj zostały wyłamane zamki zabezpieczające gablotę. Mowa tu o gablocie na przystanku 77- Kościuszki (Cukiernia Delisa).

Przypominamy i prosimy aby dostosować się do hasła:

Pamiętaj!

Powiadom nie toleruj

 
Quick Post

Enter code here  

Discuss this item on the forums. (0 posts)
Mapa Strony
Artefico - projektowanie stron internetowych, usługi informatyczne, instalacje alarmowe i monitoring