Zakład Komunikacji Miejskiej w Suwałkach informuje, iż od dnia 1 stycznia 2016 r. ulegnie zmianie rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami jakie weszły do rozkłady jazdy.                                                                                      Data i Godzina:
 • Pogoda:  Plan Komunikacji Miejskiej:  Akcja życzliwość:
  Losowe zdjęcie:

  103.jpg  Jesteśmy na FACEBOOK - u :
  Ankieta:

  Jak oceniasz rozkład jazdy komunikacji miejskiej
   
  Liczba Odwiedzających:

Posprzątali przystanki. PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

61 - Kościuszki (ZS 8) zarówno ten jak i inne przystanki zostały posprzątane. ,,Wiosno, wiosno ach to ty..." śpiewał w swojej piosence Marek Grechuta. Wraz z przyjściem wiosny zaczęły się porządki w domach, w obejściach, jak również na ulicach naszego miasta. I tak w piątek 13 kwietnia można było na ulicach naszego miasta ujrzeć ekipię czyszczącą przystanki autobusowe, zbierające po zimie śmieci. Większość z nas nie docenia pracy tychże ludzi, śmiecąc gdzie popadnie. My jednak jesteśmy inni zauważyliśmy ogrom pracy jaki wykonali i na łamach naszego serwera chcielibyśmy im serdecznie podziękować.

 
Quick Post

Enter code here  

Discuss this item on the forums. (0 posts)
Mapa Strony
Artefico - projektowanie stron internetowych, usługi informatyczne, instalacje alarmowe i monitoring